Vázací pásky

PP PÁSKY

PP vázací pásky jsou vyrobené z polypropylenu. Velmi dobře se přizpůsobují tvaru páskovaného předmětu, nepoškozují ho a nenechávají na něm žádné stopy po páskování. Jsou ekologické, recyklovatelné a vynikají vysokou pevností.

Výhodou je jejich nízká hmotnost, přizpůsobivost tvaru vázaného předmětu a odolnost proti vlhkosti.

Vysoký poměr pevnosti a ceny. Vyrábějí se v různých barvách a je možné je potisknonout logem firmy.

Používají se na přepáskování krabic se zbožím a převazování různých průmyslových výrobků. Páskovat lze velké náklady na paletách i přeměty malých rozměrů.

Příslušenství: spony plechové, plastové, typu B, odvíječe, napínací kleště, akupáskovače

PES PÁSKY

PES pásky se vyznačují vysokou pevností a odolností proti namáhání vznikajícímu při přepravě. Měkkost pásek umožňuje velmi dobrou přizpůsobivost tvaru převazovaného materiálu a snadnou a bezpečnou obsluhu. Jsou vyrobené z polyesteru, nekorodují a mají minimální průtažnost. Dělí se do dvou skupin na příčně a podélně tkané. Dobře odolávají jak nízkým, tak vysokým teplotám.

Výhodou je jejich přizpůsobivost tvaru přepravovaného materiálu a možnost opakovaného přitažení. Vykazují vysokou pevnost a odolnost při namáhání a snadno se s nimi manipuluje.

Používají se pro převazování nebo uvazování nákladu v dopravních prostředcích a kontejnerech.

Příslušenství: Napínače, Odvíječe, Spony typu B

PET PÁSKY

PET pásky jsou polyesterové vysoce odolné pásky, navržené jako alternativa k ocelovým páskám. Jsou ideálním řešením pro vysoce náročné provozy vyžadující vysokou ochranu zapáskovaných předmětů.

Výhodou je velká odolnost a schopnost absorbovat otřesy během manipulace a přepravy. Nepoškozují povrch baleného materiálu a jsou velmi elastické.

Používají se přepravě těžkých materiálů jako jsou např. betonové výrobky, dřevěné trámy, tiskoviny apod.

Příslušenství: Odvíječe, Aku páskovače, Spony typu B

OCELOVÉ PÁSKY

OCELOVÉ pásky jsou vzhledem ke svým vlastnostem jedny z nejpoužívanějších v oblasti vázacích materiálů. Vyrábí se ve standartním, vysokopevnostním nebo antikorozním provedení. Spojení pásky se provádí prostřihem v místě spoje nebo pomocí spon.

Výhodou je vysoká pevnost, tuhost a odolnost vůči teplotám. Jedná se o velmi levné řešení při zajištění a přepravě těžkých předmětů.

Používají se pro svazování zboží vyžadující určitou tuhost pásky a splní i ty nejnáročnější požadavky na pevnost a kvalitu spoje.

Příslušenství: Napínací kleště, akumulátorové a ruční páskovače, ocelové spony