Lepící pásky

Jednostranně lepící pásky (acryl, hot-melt, solvent)

Jednostranně lepící pásky jsou určeny především k přelepování kartónových krabic a poštovních zásilek. Jsou vhodné pro běžné ruční i strojní balení. Liší se dle použitého materiálu, lepidla a barevného provedení. Vyrábí se v šířích 9, 19, 25, 38, 48 a 75mm.


Kobercové pásky

Kobercové pásky jsou určeny na podlepování koberců, podlahových krytin, PVC, k fixaci kluzkých ploch, kovových a plastických tabulí, k dekoračním účelům a dalším aplikacím na různé povrchy. Kobercové pásky jsou velmi pevné a přilnavé a liší se použitým materiálem a lepidlem. Vyrábí se v šířích od 5 mm a návinech 5 m, 10 m, 25m a 50m.


Oboustranně lepící pásky

Oboustranně lepicí pásky jsou určeny pro různé povrchy a plochy, slepování, fixaci smýkajících středů, upevňování různých předmětů, k dekoračním účelům a dalším aplikacím. Oboustranně lepící pásky jsou velmi tenké, transparentní a dokonale přilnavé. Vyrábí se v šířích od 5 mm a běžný návin je 50 m.


Pěnové pásky

Pěnové pásky jsou určeny ke krátkodobé i k dlouhodobé fixaci a upevňování předmětů na různé rovné a částečně nerovné plochy, s možností aplikace na kov, papír, dřevo, sklo, zeď, sádrokarton, umakart a keramické dlaždice. Pěnové pásky jsou rozděleny dle použitého materiálu, lepidla, tepelného omezení a barevného provedení. Vyrábí se šířích od 6 mm a návinech 1,5 m, 5 m, 10 m a 50 m.


Technické pásky

Technické pásky obsahují nabídku speciálních produktů na různé použití (aluminiové pásky, sádrokartonové pásky, pásky k zakrývaní trhlin, elektroizolačky a universální pásky na opravy. Jedná se o vysoce kvalitní pásky lišící se použitým materiálem, lepidlem a použitím. Vyrábí se v šířích od 38mm v návinu 10 a 50m.


Varovné pásky

Varovné pásky a pásy jsou určeny pro označovací práce nebezpečných míst, k zajištění staveb, signalizační označování podzemních vedení apod. Varovné pásky a pásy se liší dle použitého materiálu, lepidla a barevného provedení. Jsou velmi odolné proti protržení.


Maskovací pásky

Maskovací pásky jsou určeny především pro ochranu povrchů před potřísněním nebo mechanickým poškozením. Pásky se využívají hlavně v malířství, lakýrnictví, stavebnictví a v domácnosti. Jsou rozděleny dle použitého materiálu, lepidla a tepelného omezení a pro vnitřní i venkovní použití. Zaručují dokonale čisté a rovné hrany při nátěru a lze je snadno odstranit bez zbytku lepidla. Vyrábí se v šířích 19, 25, 30, 38, 48m a návinu 50m.

Jednostranně lepící maskovací pásky do 60°C jsou vyrobeny z polokrepového papíru s nánosem lepidla na bázi přírodní pryskyřice. Páska umožňuje jednoduché odstranění bez zanechání zbytků lepidla. Jsou určeny pro použití v interiéru pro malíře, lakýrníky a pro využití ve stavebnictví jako ochrana před potřísněním ploch nebo mechanickým poškozením. Je nutné je odstranit do 24 hodin od aplikace

Maskovací pásky do 80°C jsou vyrobeny z polokrepového papíru a hotmeltové lepicí vrstvy. Jsou odolné vůči vyšším teplotám a UV záření. Pásky zaručují dokonalou pevnost a přilnavost na většině povrchů. Umožňují jednoduché odstranění bez zanechání zbytků lepidla až 7 dnů od aplikace. Jsou určeny pro ochranu různých povrchů před potřísněním nebo mechanickým poškozením. Pásky se využívají především při lakýrnických, natěračských nebo malířských pracích a nejsou vhodné pro použití v autoprůmyslu na nátěry na bázi solventu. Je nutné je odstranit do 7 dnů od aplikace.